wtorek, 25 lutego 2014

Dla Trójmiejskich dogomaniaków

To, że udzielamy się w Klubie Trufla już wiecie. Pierwotnie uniwersytet trzeciego wieku. Ale w związku z tym, że pojawia się też młodzież, trzeba było pójść dalej w rozwój :D Tak to jest młodość zawsze ciśnie i nie pozwala staruchom osiąść na laurach. Upiecze się tylko Miście, dla niej pozostanie sekcja seniorów. Ach! 

Po pierwsze klub rozszerzył swój profil i poszedł na całość, jego nowa odsłona:

Kolejnym krokiem będzie organizacja pod koniec marca seminarium pt: Ratownictwo Sportowe. Dedykowane jest w szczególności trójmiejskim dogomaniakom, osobom, które chciałyby aktywnie spędzać czas ze swoim pupilem poznając nową dziedzinę sportu.
Na seminarium poruszony zostanie temat pracy poszukiwawczej z psem w kontekście ratownictwa sportowego. Będzie o pracy psów górnym wiatrem oraz tropieniu. Nie zabraknie bardzo ważnego tematu czyli o motywacji psów oraz ich przewodników. Oprócz wykładów dwa dni zajęć z psami! Prawdziwe święto dla czworonogów i ich właścicieli :D

Szczegóły seminarium już wkrótce pojawią się na FB. Ilość miejsc niestety będzie ograniczona, nad czym organizatorzy również ubolewają. 

Teraz zapraszam na Miśkową fotorelację z treningów. Autorką zdjęć jest Ewa z PsiejNitki. Seniorowe ćwiczenia przygotowujemy tak aby były miłe, łatwe i przyjemne. Przede wszystkim mają być rozrywką dla umysłu. To, że taka zabawa sprawia psu przyjemność może świadczyć fakt, że w każdą niedzielę o 8.30 Miśka jest gotowa do wyjścia bez zbędnych zachęt :D
5 komentarzy:

 1. Piekne zdjecia, idzie wiosna,pozdrawiam,ania

  OdpowiedzUsuń
 2. Trenuje Miśka i Ty przy okazji ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. :-)))
  Masz szczęście ,żę Miśka to lubi ...
  Przy okazji i sama potrenujesz :-)
  Fajne takie spacery...

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobre z pożytecznym:) Pies w ruchu, to pies w swoim żywiole i widać, że Miśka się dobrze bawi. Lajkuję Truflę i przesyłam Ci uściski i pogłaski dla Misiuli!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Takie wypady są naprawdę super:D

   Usuń

:D