sobota, 26 stycznia 2013

Nadrabiamy zaległości czyli wyróżnienia i wynik polowania:)

Samotny wieczór w hotelu z dala od maszyny do szycia, jak najbardziej przydatny! Nadrobię zaległości towarzysko-blogowe :D Szczególnie muszę napisać o wyróżnieniach i odznaczeniach! Tak więc w kolejności chronologicznej:

18 stycznia (tak między nami, to w moje urodzino-imieniny) otrzymałam ODZNACZENIE od Eduszki z bloga http://eduszka.blogspot.com/ 
Dziękuję bardzo za wspaniały prezent!

Eduszka wymyśliła super zabawę, nie ma wymagań, nie ma pytań. Przekazuje się obrazek dalej blogom, które się lubi. Postaram się w najbliższym czasie przekazać obrazek dalej!

Drugie wyróżnienie w tej samej kategorii przypadło mi od Krysi z bloga http://klubkotajasna8.blogspot.com/ .
Krysia wyróżniła konkursowe blogi. Dziękuję serdecznie! Udział w Twoich konkursach to sama przyjemność! Czekam na następne! Tematy bardzo zachęcające SPRAWDŹ TU!

PS. Przy okazji wreszcie udało mi się upolować filcową bransoletę i  zrobić jej zdjęcie :D Filc, jako taki jest plastyczny, więc bransoletka nie wymagała zapięcia. Jest na tyle ciasna, że nie spada, ale też można łatwo zainstalować ją na ręku. Dwa odcienie szarości i kilka ćwieków:DPozdrawiam serdecznie i zabieram się za zaglądanie do Was :D 

2 komentarze:

:D